Tichý pístový bezolejový kompresor Remeza C-50.OLD20-3-10
Tichý bezolejový pístový kompresor C-50.OLD20-3-10 je vhodný pro menší provozy a dílny. Parametry: vzdušník 50 l, tlak 10 bar, sací výkon 125 l/min, napětí 400 V. Profesionální kompresor s nízkou hlučností a bezúdržbovým provozem.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: C-50.OLD20-3-10 V.C. 906-21236
- kompresor je nový (nikdy nepoužitý) - jedná se o doprodej starších modelů
- záruka 12 měsíců
- sací výkon kompresoru: 125 l/min
- vzdušník kompresoru: 50 l
- tlak: 10 bar
- hlučnost kompresoru: 68 dB
- provozní napětí: 400 V
- výrobce: Remeza
- kompresor je kompletně vybaven pojistnými armaturami a kabelem se zástrčkou
- plně automatický provoz kompresoru s tlakovým spínačem
- napojení ke kompresoru přes rychlospojku pro jednoduché připojení
- řada kompresorů OLD spadá díky své velmi nízké provozní hlučnosti do kategorie tichých kompresorů
Doplňkové parametry
Kategorie: Pístové kompresory
Hmotnost: 50 kg
Rozměry (mm): 840x445x740
Název: Tichý pístový bezolejový kompresor Remeza, 125 l/min, vzdušník 50 l
Hmotnost (kg): 50 kg
Napětí (V): 400 V
Objem vzdušníku (l): 50 l
Počet pístů (ks): 2 ks
Sací výkon (l/min): 125 l/min
Tlak (bar): 10 bar
Jm. výkon motoru (kW): 1,4 kW
Hlučnost dB (A): 68 dB (A)
Specifikace aPilot: sací výkon 125 l/min, vzdušník 50 l
URL aPilot: Tichý pístový bezolejový kompresor Remeza, 125 l/min, vzdušník 50 l
Nadpis aPilot: Tichý pístový bezolejový kompresor Remeza C-50.OLD20-3-10
Menu aPilot: Tichý pístový bezolejový kompresor Remeza C-50.OLD20-3-10
Title aPilot: Tichý pístový bezolejový kompresor Remeza, 125 l/min, vzdušník 50 l
Objem vzdušníku (l): 50 l
Počet pístů (ks): 2 ks
Sací výkon (l/min): 125 l/min
Tlak (bar): 10 bar
Jm. výkon motoru (kW): 1,4 kW
Napětí (V): 400 V