Tichý pístový kompresor Remeza F-90.OLD20-3T-10
Tichý bezolejový pístový kompresor F-90.OLD20-3T-10 je vhodný pro menší provozy a dílny. Parametry: vzdušník 90 l, tlak 10 bar, sací výkon 500 l/min, tlak 400 V. Profesionální kompresor s nízkou hlučností a bezúdržbovým provozem.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: F-90.OLD20-3T-10
- sací výkon kompresoru: 2x 250 l/min
- vzdušník kompresoru: 90 l
- tlak: 10 bar
- hlučnost kompresoru: 72 dB
- provozní napětí: 400 V
- výrobce: Remeza
- model řady kompresorů s označení T má tandemové uspořádání motorových bloků - vedle sebe
- kompresor je kompletně vybaven pojistnými armaturami a kabelem se zástrčkou
- plně automatický provoz kompresoru s tlakovým spínačem
- napojení ke kompresoru přes rychlospojku pro jednoduché připojení
- model řady kompresorů s označení F je stabilní kompresor
- řada kompresorů OLD spadá díky své velmi nízké provozní hlučnosti do kategorie tichých kompresorů
Doplňkové parametry
Kategorie: Bezolejové tiché kompresory Semiprofi
Hmotnost: 93 kg
Rozměry (mm): 1300x380x890
Název: Tichý pístový kompresor Remeza, 250 l/min, vzdušník 90 l
Hmotnost (kg): 82 kg
Napětí (V): 400 V
Objem vzdušníku (l): 90 l
Počet pístů (ks): 4 ks
Sací výkon (l/min): 500 l/min
Tlak (bar): 10 bar
Jm. výkon motoru (kW): 3 kW
Hlučnost dB (A): 72 dB (A)
Specifikace aPilot: sací výkon 500 l/min, vzdušník 90 l
URL aPilot: Tichý pístový kompresor Remeza, 500 l/min, vzdušník 90 l
Nadpis aPilot: Tichý pístový kompresor Remeza F-90.OLD20-3T-10
Menu aPilot: Tichý pístový kompresor Remeza F-90.OLD20-3T-10
Title aPilot: Tichý pístový kompresor Remeza, 500 l/min, vzdušník 90 l
Objem vzdušníku (l): 90 l
Počet pístů (ks): 4 ks
Sací výkon (l/min): 500 l/min
Tlak (bar): 10 bar
Jm. výkon motoru (kW): 3 kW
Napětí (V): 400 V