Chladicí jednotka ICEP015E
Chladicí jednotka pro průmyslové chlazení vody a kapalin s nízkou viskozitou s chladicím výkonem 15 kW.
Dostupnost do 20 dnů
Kód: ICEP015E-WATP3T0000000
Chladicí jednotka ICEP015E
Obrázek
Tip
ŘADA HYPERCHILL PLUS-E:
- Chladicí jednotky jsou navržené tak, aby poskytovaly přesné řízení teploty pro širokou škálu průmyslových aplikací, s chladicími výkony dle modelu od 2,9 do 120,6 kW při okolní teplotě 25 °C.
CHLADIVO:
VLASTNOSTI:
- Chladivo R513A s nízkým GWP (A1, nehořlavé)
- Kompletní řešení, snadná instalace a ovládání
- Neželezný hydraulický okruh včetně nádrže
- Všechny modely vybavené rozhraním MODBUS RTU
- Diferenční tlakový spínač zajišťuje vypnutí systému, pokud okruh vyschne
- Použití spirálových kompresorů (od ICEP008E)
Klíčové parametry:
- chladicí výkon: 15 kW
- počet chladicích okruhů: 1
- pístový hermetický kompresor (počet): 1
- axiální ventilátor: 1
- čerpadlo (tlak): 3 bar
- rozmezí průtoku: 2,6 ÷ 5,4 m3/hod
- připojovací závit: 3/4"
- celkový příkon: 3,6 kW
- napětí: 400 V
- objem nádrže: 65 l
- teplota vody na vstupu/výstupu: +20/+15 °C (pro teplotu okolí 25 °C)
Doplňkové parametry
Kategorie: Větší Parker od 2,9 kW do 120,6 kW
Hmotnost: 180 kg
Rozměry (mm): 756x806x1430
Hmotnost (kg): 180 kg
Napětí (V): 400 V
Hlučnost dB (A): 51 dB (A)
E-shop nezobrazovat cenu: Ne
Celkový příkon (kW): 3,6 kW
Chladicí výkon (kW): 15 kW
Počet chladicích okruhů (ks): 1
Tlak čerpadla (bar): 3 bar
Připojení: G3/4"
Objem nádobky (l): 65
Rozmezí průtoku (m3/hod): 2,6-5,4
Description aPilot: Chladicí jednotka pro průmyslové chlazení vody a kapalin s nízkou viskozitou s chladicím výkonem 15,0 kW.
Specifikace aPilot: Rozmezí průtoku (m3/hod):2,6-5,4, Chladicí kapacita (kW):15
Chladicí výkon (kW): 15 kW
Tlak čerpadla (bar): 3 bar
Připojení: G3/4"
Celkový příkon (kW): 3,6 kW
Napětí (V): 400 V
Objem nádobky (l): 65
Rozměry (mm): 756x806x1430
Hmotnost (kg): 180 kg
Hlučnost dB (A): 51 dB (A)