Chladicí jednotka ICEP065E
Chladicí jednotka pro průmyslové chlazení vody a kapalin s nízkou viskozitou s chladicím výkonem 65 kW.
Dostupnost do 45 dnů
Kód: ICEP065E-WATP3T0L10000
Chladicí jednotka ICEP065E
ŘADA HYPERCHILL PLUS-E:
- Chladicí jednotky jsou navržené tak, aby poskytovaly přesné řízení teploty pro širokou škálu průmyslových aplikací, s chladicími výkony dle modelu od 2,9 do 120,6 kW při okolní teplotě 25 °C.
CHLADIVO:
VLASTNOSTI:
- Chladivo R513A s nízkým GWP (A1, nehořlavé)
- Kompletní řešení, snadná instalace a ovládání
- Neželezný hydraulický okruh včetně nádrže
- Všechny modely vybavené rozhraním MODBUS RTU
- Diferenční tlakový spínač zajišťuje vypnutí systému, pokud okruh vyschne
- Použití spirálových kompresorů (od ICEP008E)
Klíčové parametry:
- chladicí výkon: 65 kW
- počet chladicích okruhů: 1
- pístový hermetický kompresor (počet): 1
- axiální ventilátor: 2
- čerpadlo (tlak): 3 bar
- rozmezí průtoku: 11,2 ÷ 18 m3/hod
- připojovací závit: 1 1/2"
- celkový příkon: 15,3 kW
- napětí: 400 V
- objem nádrže: 200 l
- teplota vody na vstupu/výstupu: +20/+15 °C (pro teplotu okolí 25 °C)
Doplňkové parametry
Kategorie: Větší Parker od 2,9 kW do 120,6 kW
Hmotnost: 595 kg
Rozměry (mm): 856x1956x1680
Hmotnost (kg): 595 kg
Napětí (V): 400 V
Hlučnost dB (A): 55 dB (A)
E-shop nezobrazovat cenu: Ne
Celkový příkon (kW): 15,3 kW
Chladicí výkon (kW): 65 kW
Počet chladicích okruhů (ks): 1
Tlak čerpadla (bar): 3 bar
Připojení: G1 1/2"
Objem nádobky (l): 200
Rozmezí průtoku (m3/hod): 11,2-18
Description aPilot: Chladicí jednotka pro průmyslové chlazení vody a kapalin s nízkou viskozitou s chladicím výkonem 65 kW.
Specifikace aPilot: Rozmezí průtoku (m3/hod):11,2-18, Chladicí kapacita (kW):65
Chladicí výkon (kW): 65 kW
Tlak čerpadla (bar): 3 bar
Připojení: G1 1/2"
Celkový příkon (kW): 15,3 kW
Napětí (V): 400 V
Objem nádobky (l): 200
Rozměry (mm): 856x1956x1680
Hmotnost (kg): 595 kg
Hlučnost dB (A): 55 dB (A)