Regulátor tlaku s filtrem SMC AW60-F10-D
Regulátor tlaku s filtrem AW60-F10-D pro regulaci vstupního tlaku na požadovanou hodnotu na výstupu.
Dostupnost do 7 dnů
Kód: AW60-F10-D
- průhledný ochranný kryt jímek pro lepší viditelnost a bezpečnost
- rychlá a snadná výměna filtrační vložky
- poréznost filtrační vložky standardně 5 µm (volitelně 2, 10, 20, 40, 70, 100 µm)
- minimalizuje nároky na prostor a šroubení díky integraci filtru a regulátoru do jednoho těla
- hodnoty průtoku při 6 bar vstupního tlaku
- rozsah provoz. teplot -5 až 60 °C (vysušený vzduch)
- rozsah regulace tlaku 0,5 - 8,5 bar
- tlak na manometru značen v MPa
- manometr není součástí dodávky (ilustrativní foto)
- upevňovácí úhelník není součástí dodávky - příslušný upěvňovací úhelník lze dokoupit zde
- filtrační vložka je součástí dodávky - náhradní filtrační vložku lze dokoupit zde
Doplňkové parametry
Kategorie: Regulátory SMC
Hmotnost: 0.81 kg
Hmotnost (kg): 0,81 kg
Max. tlak (bar): 8,5 bar
Průtok: 17600 Nl/min
Objem jímky (cm3): 45 cm3
Max. provozní tlak (bar): 10 bar
Přípoj vzduchu (G): 1"
Tlakový rozsah (bar): 0,5 - 8,5
Specifikace aPilot: připojení 1"
URL aPilot: Regulátor tlaku s filtrem SMC 1"
Nadpis aPilot: Regulátor tlaku s filtrem SMC AW60-F10-D
Menu aPilot: Regulátor tlaku s filtrem SMC AW60-F10-D
Title aPilot: Regulátor tlaku s filtrem SMC 1"
Průtok: 17600 Nl/min
Objem jímky (cm3): 45 cm3
Max. tlak (bar): 8,5 bar
Přípoj vzduchu (G): 1"
Hmotnost (kg): 0,81 kg