Regulátor tlaku AR60-F10-B pro regulaci vstupního tlaku na požadovanou hodnotu na výstupu.
Dostupnost do 7 dnů
Kód: AR60-F10-B
Regulátor tlaku SMC AR60-F10
- možnost upevnění do panelu (včetně upevňovací matice)
- volitelně: regulátory tlaku pro rozsah 0,2 - 2 bar
- úspora energie díky sníženému tlakovému spádu
- membránový regulátor s odvzdušněním sekundárního okruhu
- hodnoty průtoku při 7 bar vstupního tlaku
- max. provozní tlak 10 bar
- rozsah vystupního tlaku: 0,5 bar - 8,5 bar
- odvzdušňovací tlak nastavitelný tlak + 0,5 bar
- rozsah provoz. teplot: -5 až 60°C (vysušený vzduch)
- tlak na manometru značen v MPa
- manometr není součástí dodávky (ilustrativní foto)
- upevňovácí úhelník není součástí dodávky - příslušný upěvňovací úhelník lze dokoupit zde
Doplňkové parametry
Kategorie: Regulátory SMC
Hmotnost: 1.22 kg
Název: Regulátor tlaku SMC 1"
Hmotnost (kg): 1,22 kg
Max. tlak (bar): 8,5 bar
Průtok: 9000 Nl/min
Max. provozní tlak (bar): 10 bar
Specifikace aPilot: připojení 1"
URL aPilot: Regulátor tlaku SMC 1"
Nadpis aPilot: Regulátor tlaku SMC AR60-F10
Menu aPilot: Regulátor tlaku SMC AR60-F10
Title aPilot: Regulátor tlaku SMC 1"
Průtok: 9000 Nl/min
Název: Regulátor tlaku SMC 1"
Max. tlak (bar): 8,5 bar
Hmotnost (kg): 1,22 kg